Afiša

Jaungada karnevāls KANTRĪ SERPENTĪNS, Jaunpils Pils

Jaungada karnevāls KANTRĪ SERPENTĪNS, Jaunpils Pils
Jaungada karnevāls KANTRĪ SERPENTĪNS, Jaunpils Pils
KUR
KAD
Pirmdiena, 1. janvāris, 22:00 - 04:00
Jaungada karnevāls “Kantrī serpentīns” 1.janvārī

Viens no populārākajiem, krāsainākajiem Jaunpils pils gadu mijas pasākumiem ir atkal klāt! Maskas, līksme,  kantrī mūzika un dejas 1. janvārī šogad būs Jaungada karnevālā “Kantrī serpentīns”.  Karnevālā deju riteni griezīs viena no populārākajām kantrī mūzikas grupām Latvijā  - grupa “Klaidonis”.
Ar smaidu un veselīgu ironijas devu karnevāla programmu vadīs Latvijas Nacionālā teātra aktieris un humorists Mārtiņš Egliens.
Kur kantrī, tur neiztikt bez līnijdejām - viens no lielākajiem līnijdejotāju klubiem Latvijā – “Jautrie zābaciņi” ļausies karnevāla deju grīdai, rādot un mācot.
Pusnaktī visas maskas tiks aicinātās piedalīties masku parādē, kuras noslēgumā visizteiksmīgākā no tām saņems dāvanas no lielās pils dārgumu lādes.
Nakts garumā varēs ļauties kovboju izveicības pārbaudījumiem, zīlēt laimi sveces ēnā, iepazīties ar zvaigznēs rakstītajām nākamā gada prognozēm, iemūžināt sevi fotogrāfijā, kā arī apskatīt vēstures liecības un Laimas Lupiķes izstādi “Krāsu spiets” muzejā.
Gardas riktes, viskijs, alus un citi labumi būs pieejami pils krodziņā un bāros.
Pilī valdīs nepiespiesta vesterna gaisotne – kovboji platmalēs, kantrī meitenes, vietējais krodziņš un jestras izklaides.

Ieeja pasākumā no plkst. 21:00, sākums plkst. 22:00.
Ieejas biļetes karnevālā: maskām - € 5.00, bez maskām - € 8.00.
Par masku tiks uzskatīts kopējais izskats ( tēls+ tērps + aksesuāri).

Vairāk informācijas zvanot pa tālruni 2610 1458, bet viesnīcas numuru rezervēt pa tel. 29442539.

Papildus informācija: http://www.jaunpilspils.lv

Pirkt biļeti: