Afiša

Viduslaiku svētki «Ieraksties laikā!», Jaunpils Pils

Viduslaiku svētki «Ieraksties laikā!», Jaunpils Pils
Viduslaiku svētki «Ieraksties laikā!», Jaunpils Pils
KUR
KAD
Sestdiena, 11. augusts, 2018 15:00 - 23:00
Viduslaiku svētki “Ieraksties laikā!”

2018.gada 11.augustā no 15:00 Jaunpils pils saime visus aicina uz ikgadējiem Viduslaiku svētkiem.

Šī gada tēma – “Ieraksties laikā!”. Viesus izklaidēs pils saimes atraktīvie ļaudis, kurus šogad izrīkos pārvaldnieks fon Grāvelšteins ( Gints Grāvelis).

Pils pagalmā norisināsies bruņinieku cīņas, dimdēs dejas, skanēs viduslaiku mūzikas ritmi un smīdinās atraktīvas ainiņas iz dzīves. Zālēs izrādīs vēsturiskos kino krājumus, Rotas Bērzkalnes gleznas, pārsteidzošus grāmatu origami darbus, risināsies sarunas ar dzejnieci Maiju Laukmani un stāstu novakare ar Latvijas stāstniekiem, varēs piedalīties rakstīšanas skolā, izveidot savu spēka zīmi un ļauties dzejas brīvbrīdim.

Bērniem papildus vēl visām atrakcijām būs iespēja satikties ar Smaidu darbnīcas pasaku tēliem, samīļot mājdzīvnieku sētas iemītniekus, spēlēties ar lielajiem burbuļiem un pārbaudīt izveicību lielformāta un viduslaiku spēlēs.

Svētki būs ne tikai pilī, bet arī apkārtnē: amatnieku un mājražotāju tirdziņš, gleznošanas plenērs mākslinieces Aijas Princes vadībā, sejiņu apgleznošana, hennas zīmējumu maģija*, zīlētava, ozolzīļu kafijas degustēšana, ūdens izklaides*, kā arī durvis vērs Jaunpils dzirnavas un viduslaiku sēta “Niedru Lija”*.

Plkst. 21:00 romantiskus mirkļus sagādās dziesmotais koncertsveiciens, kurā piedalīsies Dita Lūriņa, Zane Dombrovska, Lelde Dreimane un Mārtiņš Meiers.

Plkst. 22:30 uz saliņas notiks hercoga Jēkaba laika ugunsmašīnas un “Pils torņa gaismas spēles” festivāla "Latvijas Goda aplis" ietvaros.

Plkst. 23:00 svinības turpināsies Simtgades Zaļumballē Jaunpils parka estrādē, kurā spēlēs grupa “Tērvete”, darbosies kafejnīca, būs aktivitātes un citi pārsteigumi.

Ieeja:
Svētkos - pieaugušajiem - 8.00 EUR, bērniem līdz 6 g.v. ( ieskaitot) - bezmaksas, sākot no 7 g.v. - 5.00 EUR, tikai uz koncertu 3.00 EUR (*aktivitātes par atsevišķu maksu).

“Latvija Goda aplis” un Simtgades Zaļumballē ieeja ir bez maksas.

Vairāk informācijas www.jaunpilspils.lv vai zvanot pa tel. +371 2610 1458, bet viesnīcas numuru rezervēt pa tel. +371 29442539.

Satiksimies un svinēsim dzīvi Jaunpils pilī – vienā no senākajām, romantiskākajām un teiksmainākajām Latvijas pilīm!

Papildus informācija: http://www.jaunpilspils.lv

Pirkt biļeti: