Banner 980x90

AS "Agrofirma Tērvete" alus degustācijas zāle

Alus ražošana Tērvetē tika uzsākta 1971. gadā.  Laikam ritot, alus darītava auga un attīstījās. Pateicoties alus darītavas darbinieku uzņēmībai un mīlestībai pret šo produktu, Tērvetes alus ir guvis plašu atzinību Latvijas alus lietpratēju vidū.

Viesošanās laikā Latvijā lielākajā daudznozaru lauksaimniecības uzņēmumā būs iespēja kļūt par labākiem Tērvetes alus pazinējiem, iepazīties ar alus tapšanas procesu un nobaudīt visas Tērvetes alus šķirnes, kā arī iegādāties īpašos uzņēmuma suvenīrus un alu. Visu viesošanās laiku viesus pavadīs viesmīlīga uzņēmuma pārstāve. Piedāvājumā ietilpst ekskursija pa ražotni un iespēja degustācijā nobaudīt Tērvetes AL klasiskās garšas un citus dzērienus, kā arī kopā ar dzērieniem nobaudīt gardas uzkodas.

Adrese: “Alus darītava", Kroņauce, Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
Tālrunis: +371 63768530, +371 27135662
Mājaslapa: www.tervete.lv, www.tervetesal.lv, www.tervetesnovads.lv
E-pasts: agrofirma@tervete.lv, info@tervete.lv
GPS koordinātes: 56.517109, 23.334125

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)