"Ippon"karatisti uzvar sacensībās Tallinā!

19.februārī Igaunijas galvaspilsētā Tallinā notika starptautiskas karatē sacensībās "EKJF Cup 2017",kurā šogad piedalījas ap 80 sportistiem no Latvijas,Igaunijas un Krievijas. Dobeles novadu pārstāvēja karatē kluba "Ippon" 8 sportisti. Karatisti piedalījas trīs disciplīnās – sumo,kumite (cīņa ar pretinieku) un full contact (pilnkontakta cīņa) disciplīnās.

Sacensību kopvērtējumā septiņu klubu konkurencē karatē kluba "Ippon" sportisti izcīnīja pirmo vietu.

Pirmās vietas izcīnīja: Marks Blumfelds,Haralds Ikvilds,Antons Maļavkins,Jānis Apinis,Kaspars Latvers

Otrās vietas izcīnīja:Anastasija Bakaite,Jānis Latvers,Rainers Mozulis,Jānis Apinis

Trešās vietas izcīnīja:Marks Blumfelds ,Kaspars Latvers,Rainers Mozulis

Sezonās turpinājumā karatē kluba "Ippon" sportisti piedalīsies Dobeles novada karatē sacensībās "Jaunbērzes kauss 2017",kas martā notiks Jaunbērzē.