Dobeles "Tenax" pārliecinoši uzvar

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Piektdien, 18.septembrī ar pārliecinošu panākumu – 39:19 – pār MSĢ/LAT-98 komandu SynotTip Virslīgas jauno sezonu iesāka Latvijas čempioni Dobeles “Tenax”. Uzvarētāju labā 10 vārtus guva Egils Politers.

Pilsētas informācijas portāls Dobele24.lv uzzināja izdevumā Dobeles ziņas, ka Rīgas atklāto čempionātu, "Tenax" spēlēja bez vairākiem līderiem, piemēram, Oskara Arāja un Anša Bilkšta, uz spēli pret MSĢ/LAT-98 viņi bija ierindā. Toties Murjāņu komandai, negaidītu veselību likstu dēļ, trūka vairāku spēlētāju.

Spēles rezultātu jau pirmajā minūtē pēc Ņikitas Pančenko metiena atklāja murjāņieši, tomēr tuvāko piecu minūšu laikā dobelnieki guva piecus bezatbildes vārtus (īpaši produktīvs bija Aleksandrs Krastiņš, izceļoties četrreiz), panākot 5:1 savā labā. Turpinājumā mājinieku pārsvars tik strauji vairs nepieauga. Ilgāku laiku pārsvars saglabājās 4-6 vārtu robežās, bet puslaika izskaņā "Tenax" veica izrāvienu, pirmo spēles pusi noslēdzot ar 20:10.

Otrā puslaika sākumā laukumā norisinājās salīdzinoši līdzvērtīga cīņa un līdz otrā puslaika vidum čempioniem savu pārsvaru izdevās palielināt vien līdz +12. Taču atlikušajā laikā "Tenax" veica izrāvienu ar 12:4 un spēli noslēdza ar graujošu panākumu – 39:19.

Rezultatīvāko spēli kopš atgriešanās ierindā aizvadīja dobelnieku līnijas spēlētājs Egils Politers, gūstot desmit vārtus. Zaudētāju rindās ar deviņiem vārtu guvumiem atzīmējās Emīls Kurzemnieks.