5 iemesli, kādēļ labākās spēļu pārraides skatīties sporta bārā, nevis stadionā

Spēļu vērošana stadionā ir brīnišķīga pieredze, kuru ikvienam noteikti vismaz vienreiz mūžā vajadzētu izbaudīt. Spožās gaismas, skaļais pūlis, kopības sajūta un neatkārtojamās emocijas – kā gan tas var nepatikt?

Taču, lai arī tas viss izklausās pēc labākās izklaides, kādu vien var vēlēties, agrāk vai vēlāk cilvēki sāk sev vaicāt, vai tiešām ir vērts mērot to garo ceļa gabalu līdz stadionam vai labāk izvēlēties kādu tuvāku vietu, kur skatīties spēli. Sporta bārs Optibet piedāvā piecus iemeslus, kādēļ sacensību un komandu spēļu pārraižu vērošana sporta bārā ir labāka nekā došanās uz stadionu vai arēnu. 
 
Izmaksas
Ja Tu nedzīvo pilsētā, kurā atrodas stadions vai arēna, kur norisinās spēle, ko vēlies apmeklēt, jārēķinās ar ceļa izdevumiem. Papildus tam arī jāplāno, kā atļauties samaksāt par biļeti, mašīnas novietošanu, ēdieniem, dzērieniem un visu pārējo, kas ietilpst šajā pieredzē. Savukārt, vērojot spēli sporta bārā, Tev ir iespēja ietaupīt pamatīgu naudas summu, kuru vari iztērēt citiem, Tavuprāt, lietderīgākiem mērķiem. 

Ērtība
Braukšana pa pilsētu, it īpaši sastrēgumu stundās, var būt īsts murgs. Laika pavadīšana mašīnā, gaidot, kad beidzot varēsi nokļūt līdz galapunktam, aizkaitināti šoferi un piemērotu stāvvietu atrašana var sabojāt visu prieku par gaidāmo spēli. Dodoties uz sporta bāru, Tu varēsi neuztraukties par šādām problēmām, turklāt vairumā gadījumu stāvvietas ir bez maksas!

Ēdieni un dzērieni
Pēdējo gadu laikā lielākā daļa stadionu un arēnu sākušas piedāvāt plašāku ēdienu un dzērienu klāstu, ko baudīt, skatoties spēli. Tomēr jāņem vērā, ka, pirmkārt, tie parasti ir dārgāki nekā citur un, otrkārt, to kvalitāte ne vienmēr ir augsta. Apmeklē Optibet sporta bāru un Tu sapratīsi, ko nozīmē plašs ēdienu un dzērienu klāsts visām gaumēm un par lieliskām cenām. 

Pakalpojumi
Kad spēle sākusies, taču Tev tik ļoti sakārojas kāda sāļāka uzkoda, nākas lauzties cauri pārpildītām skatītāju rindām, lai atrastu vietu, kur to iespējams iegādāties. Un, protams, vienmēr aktuāla ir problēma savlaicīgi tikt labierīcībās, pie kurām teju vienmēr ir gara rinda ar neapmierinātiem skatītājiem. Kādēļ gan pakļaut sevi visam šim stresam, ja vari aiziet uz sporta bāru, brīvi atrast vietu, kur apsēsties, turpat arī pasūtīt maltīti un dzērienus un vajadzības gadījumā arī bez problēmām aiziet uz labierīcībām.

Daudzpusība
Protams, dodoties uz stadionu vai arēnu, lai skatītos spēli, Tu konkrēti zini, uz ko ej un ko vari sagaidīt. Taču, ja esi īsts sporta fans, ļoti iespējams, ka vēlēsies redzēt arī citas komandas, kas piedalās sacensībās. Diemžēl vienas spēles laikā stadionā to uzzināt nav iespējams, taču, apmeklējot sporta bāru, Tev ir iespēja izvēlēties no plaša pārraižu klāsta. Piemēram, Optibet saviem klientiem piedāvā skatīties basketbola, hokeja, tenisa, kērlinga un daudzu citu sporta veidu sacensības.