5 iemesli, kāpēc jumta segumam izvēlēties bitumena šindeļus

Būvējot vai atjaunojot nekustamo īpašumu, vēlamies ilgmūžīgus un kvalitatīvus risinājumus, kas bez problēmām kalpos un labi izskatīsies daudzus gadus. Tāpēc ir tikai loģiski, ka, iegādājoties celtniecības materiālus, tiek meklēti uzticami produkti, kurus jau novērtējuši citi pircēji. Ja runa ir par jumta segumiem, tad bitumena šindeļi šobrīd ir viens no favorītiem, kuru īpašnieki izvēlas gan privātmājām, gan komerciāliem objektiem. Kas ir bitumena šindeļi un kādas ir to priekšrocības?

Mīkstais jumta segums ar plašu lietojumu
Bitumena šindeļi ir mīkstais jumta segums, kas ieguvis plašu popularitāti visā pasaulē. It īpaši reģionos, kur ir mainīgi un izaicinoši laika apstākļi, jo bitumena šindeļi ir izturīgi un pielāgojas jebkuras klimatiskās joslas specifikai. Šis jaunās paaudzes jumta segums tiek izgatavots no pamatmateriāla, kas piesūcināts ar bitumu, kam pievienoti polimēra savienojumi, un pārklāts ar krāsainām keramikas granulām, padarot šindeli elastīgu un vizuāli pievilcīgu. Visbiežāk kvalitatīvu bitumena šindeļu pamatā ir stikla šķiedra, kas garantē augstu izturību pret liekšanu. Bitumena šindeļi var kalpot līdz pat 30 gadiem, ja izvēlēts īpašumam un apstākļiem piemērotākais risinājums. Šo jumta segumu iespējams izgatavot dažādās formās un krāsās, sniedzot pircējiem plašas izvēles iespējas. Populārākie ir zaļganie, brūnie un pelēcīgie toņi, jo tie labi izskatās un iekļaujas gan arhitektūrā, gan ainavā.

Galvenās bitumena šindeļu priekšrocības

 • Augsta izturība pret laika apstākļiem
  Bitumena šindeļi ir īpaši izturīgi vējā, lietū, sniegā un citos nelabvēlīgos laika apstākļos, tāpēc šim materiālam priekšroku dod tie cilvēki, kas dzīvo apvidos, kur bieži ir šādi izaicinoši laika apstākļi, piemēram, piekrastes rajonos, vētras zonās, ar sniegu bagātos apvidos.
 • Var uzklāt jebkuras sarežģītības jumtam
  Bitumena šindeļus var uzklāt uz jebkuras sarežģītības, formas un slīpuma jumtiem, saglabājot maksimālu jumta kvalitāti un izturību. Bitumena šindeļi būs piemēroti arī mansarda jumtu, tornīšu un pat dažādu izvirzījumu un fasāžu noklāšanai.
 • Skaisti un daudzveidīgi dizaini
  Izvēloties jumta segumu, īpašnieki domā ne tikai par kvalitāti un izdevīgu cenu, bet arī seguma izskatu. Bitumena šindeļi apvieno visas šīs īpašības, arī lielisku vizuālo izskatu, kuru veido šindeļu estētiskais dizains un plašā dabisko toņu izvēle. Bitumena šindeļi būs gaumīgs un pievilcīgs akcents ikvienam īpašumam.
 • Ieguldījums vairākām desmitgadēm
  Atkarībā no izvēlēto šindeļu sastāva un veida šis jumta segums var uzticami kalpot 15–30 gadus. Tas ir ievērojams laika posms, kurā jumta segums nesagādās nekādas raizes, joprojām lieliski izturēs jebkurus apstākļus un nebūs zaudējis teicamo izskatu.
 • Viegli uzklājams segums
  Bitumena šindeļi ir viegli un ātri uzklājami, pateicoties to īpaši izstrādātajai formai un parocīgajai naglošanas joslai. Ar šī seguma montāžu iespējams tik galā arī pašu spēkiem, nepiesaistot meistarus, ja ievēro visas ražotāja norādes.

Kur nopirkt labus bitumena šindeļus?
Līdera pozīcijas bitumena šindeļu tirgū ieņem Kanādas ražotājs IKO, kas ir augsti novērtēts visā pasaulē. IKO bitumena šindeļi ir kā izcilas kvalitātes standarts, kam pielīdzina citu ražotāju produkciju. IKO bitumena šindeļi ražoti pēc augstākajiem kvalitātes standartiem, kas izveidojušies daudzu gadu desmitu laikā, strādājot pie tā, lai radītu pašu labāko, uzticamāko un skarbākajiem apstākļiem piemērotāko jumta segumu. 

IKO bitumena šindeļi nopērkami arī Latvijā. Plašā izvēlē tos piedāvā vietējais uzņēmums “RIPO International”, kas nodarbojas ar mājas un teritorijas celtniecības un labiekārtošanas materiālu ražošanu un tirdzniecību. Uzņēmums iekļāvis savā preču sortimentā arī šo uzticamo jumta segumu, lai piedāvātu saviem klientiem labākos un kvalitatīvākos risinājumus viņu īpašuma aprīkošanai. Sortimentā atradīsiet gan IKO tradicionālos un rombveida bitumena šindeļus, gan IKO laminētos divslāņu šindeļus, kuri, pateicoties augstajai izturībai, šobrīd ir vieni no pieprasītākajiem tirgū.

Vairāk par IKO bitumena šindeļiem, to specifikāciju un cenām uzzināsiet mājaslapā ripointernational.lv, kur arī varat ērti veikt pasūtījumu.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu