Ātrais kredīts "ViaSMS" – kāpēc  tas ir populārs?

Publicitātes foto

Šobrīd, kad ātro kredītu tirgus ir gana plašs, svarīgi izvēlēties uzticamu aizdevēju, kas nodrošina mūsdienīgus un ātrus risinājumus dažādām dzīves situācijām. Viens no tādiem ir "ViaSMS" – kredītdevējs, kas Latvijā darbojas kopš 2009. gada un šajā laikā iemantojis lielu popularitāti. 

Plašas aizņemšanās iespējas
Viens no ViaSMS popularitātes noslēpumiem ir šī aizdevēja izsniegtais ātrais kredīts noderīgs dažādās situācijās – gan tad, kad vajadzīga salīdzinoši neliela naudas summa, piemēram, mazliet pietrūkst ikdienas tēriņu segšanai, gan tad, ja jāīsteno kāda lielāka iecere, piemēram, jāiekārto mājoklis. Pie šī aizdevēja pieejami divi kredītu veidi – aizdevums līdz algai un naudas kredīts:
♦ Aizdevums līdz algai tiek izsniegts uz 30 dienām. Maksimālais aizdevuma apmērs, aizņemoties pirmo reizi, ir 350 eiro. Otrajā aizņemšanās reizē vari pretendēt uz 500 eiro, savukārt trešajā un turpmākajās reizēs aizdevuma apmērs var sasniegt jau 700 eiro;
♦ Naudas kredīts pieejams līdz 1500 eiro un jāatmaksā laika posmā no 3 līdz 12 mēnešiem. 

Tā ir iespēja izvēlēties tieši konkrētajai situācijai atbilstošāko risinājumu un saņemt to vien dažu minūšu laikā.

Ērta un ātra kredīta noformēšana
Ātrais kredīts reizēm vajadzīgs steidzamu situāciju risināšanai, tādēļ svarīgi, lai tā noformēšana būtu iespējami vienkārša un ātra. Izvēloties "ViaSMS", tas patiešām ir iespējams:
♦ pieteikuma aizpildīšana notiek tiešsaistē no jebkuras vietas Latvijā, kur vien pieejams interneta pieslēgums;
♦ aizdevumam nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums – par galveno nodrošinājumu kalpo kredītņēmēja ienākumi;
♦ pieteikuma izskatīšana notiek dažu minūšu laikā pēc tā saņemšanas;
♦ ātra un ērta aizdevuma saņemšana – pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz

Izvērtē kredīta nepieciešamību un piesakies tam, aizpildot reģistrācijas formu aizdevēja mājaslapā. 

Kas nepieciešams kredīta noformēšanai?
Lai noformētu aizdevumu, vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis, bankas konts, derīga e-pasta adrese. Lai reģistrācija būtu veiksmīga, uz aizdevēja norādīto bankas kontu nepieciešams pārskaitīt vienu eiro centu – tas vajadzīgs drošības nolūkos, lai aizdevējs varētu pārliecināties par norādīto personas datu atbilstību. Tāpat svarīgi arī atbilst vairākiem citiem nosacījumiem. Uz "ViaSMS" ātro kredītu vari pretendēt tad, ja:
- esi vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
- Tev ir regulāri ienākumi;
- Tava kredītvēsture ir pozitīva.

Pirms kredīta noformēšanas iepazīsties ar līguma nosacījumiem un izvērtē savu maksātspēju. Ja atbilsti visām prasībām, piesakies aizdevumam, norādot vēlamo aizdevuma summu, atmaksas termiņu un sekojot tālākajām norādēm. 

"ViaSMS" – daudzu novērtēts aizdevējs. Pārliecinies par priekšrocībām arī Tu – ieskaties Viasms.lv!