Bikstos rekonstruēti divi ēku jumti

Foto: Dobele.lv
Foto: Dobele.lv

16.decembrī Bikstos notika priecīgs pasākums, kurā Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns un labuma guvēji pateicās būvniekam un būvuzraugam par ieguldīto darbu divu jumtu atjaunošanā.

Kā pilsētas informācijas portālam Dobele24.lv pavēstīja Dobeles novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Agnese Jākobsone, pie jauniem jumtiem tika Bikstu pamatskola un Bikstu kultūras nams. Abos objektos strādāja būvuzņēmēja SIA "Kokneši Plus" komanda un darbus uzraudzīja SIA "Jumtu ekspertīžu birojs". Uzbūvējot jaunu jumtu gan skolā, gan kultūras namā, šajās ēkās ir kļuvis jūtami siltāks.

Darbi tika veikti par pašvaldības budžeta līdzekļiem. Bikstu pamatskolas dakstiņu jumta atjaunošana kopā izmaksāja 69935,85 eiro, savukārt Bikstu kultūras nama jumta izmaksas ir 47078,36 eiro.

Pasākumu izskaņā gaisā pacēlās krāsaini baloni ar laba vēlējumiem un jauniem sapņiem par tiem darbiem, kurus gribētos padarīt turpmāk.

Abās ēkās ikdienā kūsā dzīvība. Bikstu pamatskola ir 19.gadsimta vidū celta muižas kungu māja, kurā tagad mācās bērni no Bikstiem, Zebrenes un Jaunpils. Bikstu kultūras namā aktīvi darbojas gan dejotāji, gan dziedātāji, kā arī notiek dažādi kultūras pasākumi, kas priecē tuvākās apkārtnes iedzīvotājus.