Banner 980x90

Būvprojekta izstrāde jaunam veloceliņam Dobelē izmaksās 15 706 eiro

Jelgava, 7.feb., LETA. Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība veloceliņa izbūvei Dobelē, no Elektrības ielas līdz pagriezienam uz Virkus kapiem, Dobeles novada pašvaldībai izmaksās 15 706 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).

Pašvaldības noslēgtais iepirkums liecina, ka minētos pakalpojumus sniegs SIA "BM-projekts" par 12 980 eiro bez PVN.

Mārupes novadā reģistrētais uzņēmums izvēlēts no trim pretendentiem, jo iepirkumā startēja arī SIA "Projekts 3" un SIA "A vide".

Jau vēstīts, ka veloceliņš būs apmēram 250 metrus garš un tiks izbūvēts no Elektrības ielas līdz pagriezienam uz Virkus kapiem. Celiņš būs ar asfaltbetona segumu, apgaismots. Tas tiks savienots ar esošo celiņu līdz Elektrības ielai.

Projektēšanas darbi un autoruzraudzība tiek veikti, īstenojot Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansēto projektu.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)