Dobelē norisinājās starptautiskas karatē sacensības "Ippon Cup 2016"

Publicitātes foto

Svētdien, 21.februārī, Dobeles sporta hallē, jau otro gadu pēc kārtas, notika starptautiskās karatē sacensības "Ippon Cup 2016", kuras organizēja Dobeles karatē kluba "Ippon" treneris Dmitrijs Varlamovs.

Šogad sacensībās piedalījās 190 dalībnieki no Latvijas (Rīgas, Jelgavas, Tukuma, Rēzeknes un Daugavpils karatē klubi), Krievijas (Pleskavas un Kaļiningradas klubi) un Igaunijas (Tallinas). Sportisti sacentās 3 disciplīnās – kata, sumo un kumite. Dobeles karatē klubu "Ippon" pārstāvēja 57 kluba sportisti.

Pirmās vietas izcīnīja – Anastasija Bakaite, Regnārs Lambreskis, Haralds Ikvilds, Daniils Drics, Jānis Apinis, Kaspars Latvers, Antons Maļavkins, Nikolajs Suhanovs, Sergejs Bakaitis.

Otrās vietas izcīnīja – Jānis Latvers, Maksims Līvmanis, Ksenija Roze, Kristers Laukakmenis, Markuss Stols, Renārs Pešiks, Niks Endziņš, Jānis Vinciuns, Sandris Krūmiņš.

Trešās vietas izcīnīja – Artis Berķis, Ralfs Sola, Evelīna Biļinska, Markus Akermanis, Mārtiņš Ražīvins, Artūrs Zērviņš, Artūrs Tarakanovs, Alvis Grinbergs, Artūrs Ņikitins, Markuss Namsons, Dmitrijs Vonda, Artis Apinis, Roberts Apinis.

Sacensību nobeigumā tika apsveikti labākie 3 klubi, kuri izcīnīja visvairāk godalgotu vietu. Trešo vietu kopvērtējumā ieguva viesi no Latgales - Rēzeknes karatē klubs "Sakura", kura sportisti izcīnīja 38 punktus, otro vietu ieguva karatē klubs no Rīgas – Dzen Do & Budo Art Studio, kura sportisti izcīnīja 57 punktus, bet galveno sacensību balvu "Ippon Cup 2016" ar izcīnītiem 88 punktiem ieguva mājinieki Dobeles karatē kluba "Ippon" sportisti.