Banner 980x90

Dobelē pasniegs tautas sagatavotu dāvanu Zemessardzei 25.jubilejas mēnesī

Publicitātes foto
Publicitātes foto
Noslēgusies Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) un Ziedot.lv organizētā Zemessardzes atbalsta kampaņa "www.zemessargam.lv", par kurā saziedotajiem līdzekļiem iegādātās nakts redzamības iekārtas 30.augustā Dobelē tiks dāvinātas Zemessardzei .

Kā pilsētas informācijas portālu Dobele24.lv informēja akcijas organizatori, kopš kampaņas uzsākšanas 2015.gada septembrī ir saziedoti vairāk 63 000 eiro, kas saņemti ne vien no Zemessardzes atbalstītājiem Latvijā, bet arī no latviešiem ārzemēs.

Par saziedotajiem līdzekļiem ir iegādātas 12 termālās infrasarkanā diapazona tēmēšanas ierīces triecienšautenēm (attēlā pa kreisi) un četras termālā infrasarkanā diapazona novērošanas kameras (attēlā pa labi), kuras tiks piegādātas 30.augustā Zemessardzes 51.kājnieku bataljonam, kas gādā par Dobeles Mācību Atbalsta bāzes darbību un ikdienā nodrošina ieroču un specializētas tehnikas lietošanas apgūšanu zemessargiem.

Nakts redzamības ekipējuma piegādātājs noskaidrots konkursa kārtībā, izvēloties ekonomiski izdevīgāko piedāvājumu un pārbaudot ekipējuma paraugus Zemessardzes mācību laikā, novērtējot to spēju pienākumu izpildē.

"Esam gandarīti, ka izdevies kopīgiem spēkiem sagādāt mūsu zemes aizstāvjiem – mūsu zemessargiem - šīs nakts redzamības iekārtas, kas būtiski atvieglos pazudušu personu meklēšanu diennakts tumšajā laikā, novērošanas funkcijas veikšanu un paaugstinās. Priecājamies, ka spējam kopīgi sveikt Latvijas Zemessardzi tās jubilejas mēnesī un izrādīt pateicību visiem Latvijas vīriem un sievām, kas brīvprātīgi un neatlaidīgi rūpējas par visu mūsu drošību. Vēlamies arī pateikties partneriem, atbalstītājam un ziedotājam, kuri piedalījās un palīdzēja sasniegt kopīgo mērķi, " komentē kampaņas iniciators un LATO valdes loceklis Juris Ulmanis.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)