Banner 980x90

Dobeles novadā aizdegas divstāvu māja

Dobele24.lv
Dobele24.lv

Svētdien, 10.janvārī, Rīgā kādas dzīvojamās mājas ugunsgrēkā cietis vīrietis, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Platības ziņā lielākais ugunsgrēks izcēlies Dobeles novada Penkules pagastā - tur degusi divstāvu dzīvojamā māja 80 kvadrātmetru platībā. Mājā deguši bēniņi, virtuve un jumts. Izsaukums saņemts ap plkst.17.36, bet ugunsgrēks likvidēts ap plkst.20.55.

Izsaukums uz Ģimnastikas ielu saņemts ap plkst.20.15. ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatējuši, ka divstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva dzīvoklī deg sadzīves manas piecu kvadrātmetru platībā. No dzīvokļa izglābts kāds 55 gadus vecs vīrietis, kurš bija guvis ķermeņa apdegumus. Viņš nodots mediķu rīcībā. Ugunsgrēks likvidēts ap plkst.21.10.

Svētdien glābēju palīdzība bijusi nepieciešama arī kādam zirgam, kam ap kaklu bija aptinusies ķēde. Ar hidraulisko instrumentu palīdzību ķēde pārkniebta un zirgs atbrīvots.

Kopumā brīvdienās saņemts 81 izsaukums, no tiem 42 bijuši uz ugunsgrēkiem, 24 uz glābšanas darbiem, bet 15 bijuši maldinājuma zvani.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)