Banner 980x90

Dobeles sportisti startē Rīgas atklātajā jaunatnes čempionātā vieglatlētikā

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Janvāra nogalē Rīgas sporta manēžā notika pirmās lielākās jauniešu sacensības vieglatlētikā telpās "Rīgas čempionāts jaunatnei". Veiksmīgi startēja Dobeles novada sporta skolas audzēkņi.

Kā pilsētas informācijas portālu Dobele24.lv informēja Dobeles sporta skolas vieglatlētikas trenere Skaidrīte Velberga, lai gan godalgotās vietas netika izcīnītas, tomēr sportisti uzrādīja savus labākos personīgos rezultātus telpās.

4.vietu jauniešiem 200m skrējienā izcīnīja Ralfs Olševskis ar augstvērtīgu rezultātu -24,59sek. 7.vieta šajā distancē Artjomam Karakulovam 24,88 sek., 60m sprintā -11.vieta Artjomam Karakulovam 7.57, Ralfam Olševskim 13.vieta – 7,64. Zēnu konkurencē Kristiāns Kelerts 60m skrējienā ierindojās 5.vietā ar rezultātu 7.75 sek., 200m izcīnīja 7.vietu ar r rezultātu – 26.71. 1500m skrējienā zēniem Raimonds Levickis izcīnīja 9.vietu ar rezultātu 5:10,71. Metenēm Diāna Olupa 200m izcīnīja 16.vietu, 400m – 13.vietu.

Kopumā sacensībās startēja vairāk nekā 600 dalībnieku.