Banner 980x90

Kas ir labākie ātrie kredīti internetā?

Finansiālu grūtību gadījumā internetā noformējamie ātrie kredīti šķiet visoperatīvākais risinājums. Taču aizņemies prātīgi! Pirms izdari izvēli, apskati un salīdzini dažādu aizdevēju piedāvājumus. Tie vienkopus apskatāmi portālā Comparo.lv. 

Ātrie kredīti internetā atšķiras: pirmkārt, ar kredīta saņēmēja vecuma grupas ierobežojumiem  - ātro kredītu ir saņemami no 18 līdz 65 gadus veciem aizņēmējiem, citi aizdevēji ātro kredītu izsniedz no 20 līdz 70 gadus veciem aizņēmējiem.

Otrkārt, atšķirīga ir arī kredītā saņemamā maksimālā naudas summa un laiks, kādā kredīts tiek ieskaitīts norādītajā bankas kontā. Piemēram, "Kredīts 365" kā maksimālo izsniedz EUR 300  lielu kredītu, bet "Credit24" var saņemt līdz pat EUR 3000 lielu aizdevumu, bet Viasms.lv var saņemt līdz pat EUR 500 lielu aizdevumu. Protams, atkarībā no kredīta summas lieluma atšķirīgs būs tā atmaksas termiņš un gada procentu likme. Ja kredīta summa ir vairāk par EUR 500, tas būs patēriņa kredīts, atmaksājams laika posmā līdz 24 mēnešiem. Ja kredīta summa ir pāris simtu eiro, tad tas būs ātrais kredīts ar atmaksas termiņu 30 dienas. 

Ne mazāk svarīga informācija būs par to, vai pirmais kredīts ir saņemams bez komisijas maksas, kā arī kredītiestādes darba laiks. Piemēram, Ondo.lv, Smscredit.lv strādā no pulksten 7 rītā līdz pat 24 naktī, bet "BigBank" no pulksten 8 rītā līdz 21 vakarā un Sohocredit.lv - no pulksten 8 rītam līdz 22 vakarā. Kredītiestāžu darba laiki brīvdienās ir īsāki.

Comparo.lv iespējams apskatīt arī katras konkrētās kredītiestādes profilu, kurā ir detalizētāka informācija par pieejamajiem aizdevumiem, kā arī atbildes uz svarīgiem jautājumiem. Kā, piemēram, kādas ir sekas, ja laikus neatmaksā aizdevumu? Comparo.lv sniedz informāciju arī par to, vai kredītiestādei ir vajadzīgās licences. 

Izvērtē savu finansiālo stāvokli. Ātrais kredīts noderēs negaidītu finansiālu jautājumu atrisināšanai, taču tas nevar būt iztikas līdzekļu vietā! Kavēti maksājumi metīs ēnas uz kredītvēsturi vēl desmit gadu garumā. Tāpēc neskaidrību gadījumā nekavējoties zvani uz kreditētāju klientu konsultāciju tālruni. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)