Kas ir naudas kredīts bez ķīlas un vēl 4 svarīgi jautājumi, kas Tev jāzina pirms aizņemšanās

Foto: Pixabay.com
Foto: Pixabay.com

Reizēm, skatoties vides, TV, drukātajos izdevumos un internetā pieejamās reklāmas un atpazīstot kāda aizdevēja reklāmu, prātā neviļus ienāk doma: "Nē, es jau nu gan nekad neņemšu kredītu, es esmu apzinīgs, un man nekad neradīsies vajadzība pēc šāda veida papildu naudas". Tomēr Mērfija likumu iespaidā tieši šo domu prātotāji visbiežāk tuvākajā laikā ir spiesti meklēt aizdevumu palīdzību. Lai Tu zinātu, kā šādās situācijās rīkoties, vai ir iespējams naudas kredīts bez ķīlas un vēl citu vērtīgu un noderīgu informāciju, turpini lasīt rakstu – šeit ir atbildes!

Ko darīt, ja pēkšņi savajagas papildu naudu?
Neviens nav pasargāts no likteņa pagriezieniem – situācijās, kad steidzami ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi, ir svarīgi saglabāt mieru un nemesties uzreiz "attiecībās" ar kreditēšanas uzņēmumiem. Pirmais, kas jādara – vēlreiz ļoti rūpīgi jāizvērtē, vai tiešām radušās izmaksas nevar atlikt uz vēlāku. Ja var, nav iemesla iespringt. Ja nē, tad vispirms jāaprunājas ar tuvākajiem cilvēkiem un jānoskaidro, vai viņi var aizdot vajadzīgo summu. Ja atbilde ir negatīva, vari sākt pētīt aizdevumu piedāvājumu.

Kas ir naudas kredīts bez ķīlas?
Neiedziļinoties – tā ir iespēja saņemt naudu bez drošības līdzekļiem. Mazliet vairāk iztirzājot – lai saņemtu kredītu, Tev nav vajadzīgs ne galvotājs, kas Tavas kredīta atmaksas nespējas gadījumā veiktu maksājumus Tavā vietā, nedz arī kustamā vai nekustamā īpašuma ķīla, kas kalpo kā apdrošinājums aizdevējam, ka Tu atmaksāsi aizņemto naudu, citādi ieķīlātais īpašums pāries aizdevēja pārvaldībā un Tev no tā būs jāšķiras.

Kādu veidu naudas kredīti bez ķīlas ir pieejami?
Kopā ir trīs parocīgi aizdevumu veidi, kuru iegūšanai Tev nevajadzēs ieķīlāt savus īpašumus, un tie ir:
• ātrais kredīts;
• kredītlīnija;
patēriņa kredīts.

Ātrais kredīts ir neliela apjoma aizdevums uz laiku līdz 30 dienām, kas sniedz Tev iespēju atrisināt negaidītas, neparedzētas un neatliekamas (situācijai jāatbilst visiem trim noteikumiem) finansiālās situācijas sarežģījumus. Kredītlīnija turpretī kalpo kā nodrošinājums, ka Tev vienmēr būs gana daudz naudas – piesakoties kredītlīnijai, Tu pie konkrētā aizdevēja rezervē naudas summu (var sasniegt vairāku tūkstošu apmēru), un vajadzības gadījumā vari izņemt lietošanai daļu no tās. Pozitīvais tajā? Jāatmaksā tikai reāli izlietotā naudas summa. Patēriņa kredīti arī ir pieejami vairāku tūkstošu apmērā ar atmaksas termiņu vidēji līdz 3 gadiem, taču atšķirībā no kredītlīnijas patēriņa kredīta gadījumā jāatmaksā visa pieteiktā summa, jo tā pilnā apmērā uzreiz tiek izsniegta naudas formātā (nevis rezervēta kā kredītlīnijas gadījumā).

Vai naudas kredīti bez ķīlas ir pieejami arī ar sabojātu kredītvēsturi?
Vispirms – kas ir sabojāta kredītvēsture. Tie ir aktīvi vai pagātnē bijuši parādi un problēmas ar kredītu atmaksu, kas automātiski Tevi ievieto "melnajā sarakstā" jeb parādnieku datu bāzē, kur informācija tiek saglabāta piecus gadus, tādēļ izturies pret visām savām finanšu saistībām maksimāli atbildīgi! Ir ļoti maz aizdevēju, kas piešķirtu kredītus personām ar sabojātu kredītvēsturi, un vēl mazāk tādu, kas neprasītu ķīlu kā nodrošinājumu, tādēļ var teikt, ka naudas kredīti bez ķīlas praktiski nav pieejami sabojātas kredītvēstures gadījumā.

Kā aizņemties no Credit24?
Praktisks piemērs, kā saņemt naudas kredītu bez ķīlas! Ja Tu esi pastāvīgs Latvijas Republikas pilsonis vai iedzīvotājs ar beztermiņa uzturēšanās atļauju vecumā no 18 līdz 70 gadiem ar pastāvīgiem ikmēneša ienākumiem un personīgo bankas kontu bez aktīvām kredītsaistībām, tad dodies uz Credit24 mājaslapu, aizpildi pieteikuma formu un 15 minūšu laikā pozitīvas atbildes gadījumā nauda būs Tavā bankas kontā! Jautājumu gadījumā sadaļā "Kontakti" sazinies ar kredītspeciālistiem, kas operatīvi palīdzēs Tev rast atbildes un noskaidrot neskaidrās lietas!

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu!