Pabeigti remontdarbi vairākos reģionālo autoceļu posmos

Rīga, 30.aug., LETA. Šonedēļ pabeigti remontdarbi vairākos reģionālo autoceļu posmos, aģentūru LETA informēja AS "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļā. 

Ir pārbūvēts autoceļa Jelgava-Dalbe (P100) Eglaines un Skolas ielas krustojums Ozolniekos. Satiksmes ierobežojumu tur vairs nav.

Krustojums pārbūvēts par rotācijas apli satiksmes drošības uzlabošanas nolūkā. Pārbūves rezultātā Skolas iela pieslēgta aplim iepretī Eglaines ielai jeb autoceļam Ozolnieki-Brankas-Brankstūri (V1068) bijušajā autobusu apgriešanās vietā.

Būvdarbus veica SIA "Igate" par līgumcenu 1,43 miljoni eiro ar pievienotās vērtības nodokli (PVN) un izmaksas sedz valsts budžets.

Tāpat pabeigti remontdarbi autoceļa Dobele-Bauska (P103) posmā no Mūrmuižas līdz Elejai. Satiksmes ierobežojumu tur vairs nav.

Posmā veikta izlīdzinošā frēzēšana, novērsti iesēdumi un veikta profila labošana ar asfaltbetonu ar sekojošu virsmas apstrādi. Sakārtota ūdens novade - tīrītas, remontētas vai nomainītas caurtekas, tiltu pār Svēti un Sidrabi pieejās uzstādītas drošības barjeras.

Būvdarbus veica SIA "Igate", to līgumcena ir 2,39 miljoni eiro ar PVN un darbi finansēti no valsts budžeta līdzekļiem.

Remontdarbi pabeigti arī uz autoceļa Kuldīga-Alsunga-Jūrkalne (P119) posmā no Ēdoles līdz Jūrkalnei. Sākot ar sestdienu, 31.augustu, tur plānots atcelt visus satiksmes ierobežojumus.

Posmā veikta asfalta izlīdzinošās kārtas izbūve ar sekojošu virsmas apstrādi. Pārbūvētas četras autobusu pieturvietas, Ēdolē un Alsungā atjaunoti ietvju posmi. 

Būvdarbus veica SIA "Saldus ceļinieks", to līgumcena ir 2,237 miljoni eiro ar PVN, un izmaksas sedz valsts budžets.