Nomadic Homes, SIA - glempings, vigvamu ražošana un noma, SUP, telšu un aprīkojuma noma, piedzīvojumu tūrisms

Nomadic Homes, SIA - glempings, vigvamu ražošana un noma, SUP, telšu un aprīkojuma noma, piedzīvojumu tūrisms

"Kadiķi", Vītiņu pagasts, Dobeles nov., LV-3721
+371 26593118 +371 26593118 Mājaslapa Mājaslapa

Apraksts

Nomadic Homes ir Latvijā radīts zīmols, kas reprezentē unikālas glempinga teltis. Dizains akcentē zaļu domāšanu, kā arī rada izpratni par vērtībām... Nomadic Homes - VIGVAMI, vigvamu ražošana un to noma, VIGVAMI, vigvamu ražošana un to noma, SUP noma, aprīkojums un inventārs pasākumiem.

Dizaina nojume ir Nomadic Homes jaunais produkts. Nojume ir gan pārdošanā, gan iespējams iznomāt. Tā paredzēta svētkiem, kāzām, dārzam, atpūtas vietām, vasaras kafejnīcām, brīvdabas tirdziņiem.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 26593118
E-pasts nomadichomeslatvia@gmail.com
Mājaslapa https://www.nomadichomes.lv/
Reģistrācijas numurs 51203072771

Atslēgvārdi

Vigvami, vigvams, vigvamu noma, roku darbs, darināts Tavam kempingam vai atpūtas vietai, Tavam pasākumam, brīvdabas koncertam vai festivālam, novadu svētkiem vai kāzām, nometnei, radošai darbnīcai, meistarklasei vai piemājas saimniecībai un mini zoo. Atpūta divatā. Bērnu vigvami, teltis, telts. Glempinga teltis, telts. Atpūtā dabā, saskaņā ar dabu relaksācija, kempings, SUP noma, izbraucieni pa ūdeni, Noma, aprīkojums, inventāra noma. Glempings, glempings pie ūdens un meža skaistā vietā, glempings Zemgalē, glempings ar privātu teritoriju, aktīvā atpūta, nakšņošana kā piedzīvojums, neparastas naktsmītnes, top 10 neparastākās naktsmītnes, stilīgas vietas, kur apmesties ceļojot pa Latviju, foršas naktsmītnes Latvijā pie ūdens, labākās nakšņošanas vietas, interesantas naktsmītnes, atpūta Latvijā gleznainā vietā, piedzīvojumu tūrisms, piedzīvojums dabā, tūrisma maršruti Zemgalē, loka šaušana, POPup pasākumi, deserts mežā, tipi teltis, pietura jaunlaulātajiem, kāzu glempings, dāvanu karte piedzīvojumam, teltis un nojumes pasākumiem, telšu noma, teltis un nojumes uz nomu, vigvami biznesam, viss glempingam. Kadiķi, glempings Kadiķi, eko glempings, eko atpūta, eco glamping. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā

Galerija