Banner 980x90

Cimdu un koka skulptūru dārzs

Skaidrīte un Haralds Bauzes savās lauku mājās Bērzes upes krastā ir izveidojuši plašu un skaistu dārzu ar daudzveidīgām puķu kolekcijām, vīnogulāju aleju un mākslīgo purviņu, kurā aug dzērvenes.

Tāpat tur aplūkojamas koka skupltūras un cimdu kolekcija ar vairāk nekā 180 cimdu pāriem, ko adījusi pati saimniece, kas ir viena no pazīstamākajām cimdu adītājām Latvijā. Kad savu vizīti piesaka ekskursanti, dārzā tiek iznests varenais cimdu koks, kurā kā košas lapas, savus musturus izrādot, karājas Skaidrītes adīto cimdu pāri. Savukārt Haralds Bauze ziemā koka bluķos iedzīvina dažādus tēlus. Pavasarī tie kopā ar jau esošo koka skulptūru saimi tiek izvietoti dārzā. Tā nu ciemiņus sagaida krāšņa puķu feja, Lāčplēsis, Lielais Kristaps, dejotāju pāris, dzīvnieku saimes zvēri. Bet neparastākais veidojums dārzā ir piramīda, kuras apakšējā daļā izveidota siltumnīca, bet, uz lāvas kādu brīdi pasēžot, var atgūt enerģiju un aizdzīt kādu kaiti prom.  

Adrese: "Lejnieki", Bērzes pagasts, Dobeles novads, LV-3732
Tālrunis: +371 22308565
Mājaslapa: www.dobele.lv
E-pasts: turisms@dobele.lv
GPS koordinātes: 56.6457726, 23.1940698

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)