Banner 980x90

Tērvetes ūdenskrātuve

Gleznainā 70 ha lielā ūdenskrātuve, ko apsaimnieko AS „Latvijas valsts meži”, atrodas netālu no Tērvetes sanatorijas, tā  ir makšķernieku un atpūtnieku iecienīta vieta. 

Tērvetes ūdenskrātuves bagātība ir karpas, kuru krājumi regulāri tiek papildināti. Makšķerniekiem tiek piedāvātas astoņas laivas, ir izbūvētas vairāk nekā 20 laipas, kuras ir izvietotas vienmērīgi gar vienu ūdenskrātuves krastu, kas dod iespēju šeit makšķerēt ne tikai individuāli, bet arī rīkot sacensības. Tērvetes ūdenskrātuvi copētāji iecienījuši ne tikai kā vasaras makšķerēšanas vietu – pēc lielā loma uz zemledus makšķerēšanu šurp dodas arī ziemā.

Tie, kas priekšroku dod aktīvākiem atpūtas veidiem, šeit var iznomāt laivu vai ūdensvelosipēdu izbraukumam pa ezeru, sarīkot volejbola vai basketbola draudzības spēli, kā arī doties garākā pastaigā pa tuvējo apkārtni.  Dambja malā ierīkots ērts kempings, sporta laukumi, atpūtas vietas ar nojumēm, galdiem, soliem, ugunskura un telšu vietām. Putnu novērošanas tornis gādā par ērtībām putnu un dabas vērotājiem.

Adrese: Tērvetes pagasts, Tērvetes novads, LV-3730
Tālrunis: +371 26115333
Mājaslapa: www.tervetesnovads.lv, www.mammadaba.lv
E-pasts: tervete@lvm.lv
GPS koordinātes: 56.501342, 23.410202

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)