Banner 980x90

Iegūsti autovadītāja apliecību jau šajā ziemā!

Autoskola
Autoskola

Rudens mūs priecē ne tikai ar krāsainiem dabas skatiem, bet arī ar vēju un lietu, tādēļ negaidi, kad sāks snigt sniegs, un uzsāc apmācības autoskolā, lai šajā ziemā varētu nomainīt sabiedrisko transportu pret personīgo auto!

Mēs saprotam, ka ikdienas steigā ir ļoti grūti atrast brīvu laiku, lai apgūtu teorētiskās apmācības, tādēļ esam izveidojuši maksimāli elastīgu apmācību grafiku, piedāvājot iespēju mācīties gan no rītiem, gan vakaros, kā arī nedēļas nogalēs. Tiem, kuri nevēlas tērēt laiku, kas jāpavada ceļā, dodoties uz teorētiskajām apmācībām, piedāvājam iespēju izmantot mūsu e-studiju platformu, apgūstot apmācību materiālu sev vēlamajā laikā un tempā. Vēl ir iespējams paspēt pieteikties uz teorijas apmācībām, kas sāksies oktobra pēdējā nedēļā – nekavējies un piesakies uz interesējošo teorijas grupu jau šodien!

Izvēlies profesionāļus!
Autoskolā, tāpat kā jebkurā citā mācību iestādē, ir ļoti svarīga individuāla pieeja katram kursantam. Ne visi ir “dzimuši autovadītāji” un jūtas brīvi un pārliecināti pie auto stūres. Mūsu uzdevums ir ikvienam kursantam iemācīt, kā piedalīties ceļu satiksmē, neapdraudot savu un citu satiksmes dalībnieku drošību. Ikvienam kursantam ir savs mācību temps – vienam pietiks ar minimālo braukšanas stundu skaitu, bet kādam citam vajadzēs papildus braukšanas stundas, lai pilnveidotu savas braukšanas prasmes. Mēs, SIA Autoskola instruktori, vienmēr meklējam individuālu pieeju ikvienam kursantam, lai atvieglotu viņam apmācību procesu un nodrošinātu pozitīvu rezultātu. Mums ir svarīgi, lai mūsu kursanti ir atbildīgi ceļu satiksmes dalībnieki, kas ne tikai ievēro ceļu satiksmes noteikumus un neapdraud citu drošību, bet arī cieņpilni izturas pret ikvienu ceļu satiksmes dalībnieku. Ne mazāk svarīgi ir iemācīt drošas braukšanas pamatus, jo ziemā  pārvietošanās pa Latvijas auto ceļiem var būt izaicinājums pat pieredzējušiem autovadītājiem.  Iepazīsties ar pozitīvajām atsauksmēm un pārliecinies pats – SIA Autoskola komandas lielākā motivācija ir mūsu kursantu pozitīvā pieredze un iegūtās zināšanas!

 


Meklē atbildes uz jautājumiem mūsu mājaslapā!
Mūsu klientu ērtībai esam izveidojuši sadaļu mājaslapā, kurā atbildam uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ienāc un noskaidro, kas ir nepieciešams, lai uzsāktu apmācības autoskolā, kāds ir aptuvenais apmācību ilgums, kāds ir minimālais praktisko braukšanas nodarbību skaits, kā notiek pieteikšanās CSDD vadīšanas eksāmenam, cik ilgā laikā pēc apmācību pabeigšanas ir jānokārto CSDD vadīšanas eksāmens, kā arī atrodi atbildes uz citiem tev svarīgiem jautājumiem. Pārliecinies par citu mūsu kursantu pozitīvo pieredzi, apmeklējot sadaļu “Atsauksmes”, iepazīsties ar mūsu instruktoriem un izvēlies sev ērtāko teorijas apmācību uzsākšanas datumu! Ja vēlies iegūt autovadītāja apliecību ātri un vienkārši – izvēlies SIA Autoskola, jo mūsu sekmības procents ir 99%!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu