Vietējās ziņas

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Priekšrocības, ko bīdāmie vārti ar automātiku nodrošinās uzņēmuma teritorijā

  Bīdāmie vārti, kas papildināti ar mūsdienīgu automātisko vēršanās sistēmu, ir viena no populārām izvēlēm, kad runa ir par teritorijas labiekārtošanu un norobežošanu. Šāda izvēle ir ērta ne tikai privātmājām, bet arī industriāliem objektiem, ražošanas un biroju ēku teritorijām. Bīdāmie vārti ar automātiku sniedz vairākas būtiskas priekšrocības un ērtības, ko novērtēs ikviens uzņēmums.

 • Lauku māja ar pilsētas ērtībām

  Mājai, kas atrodas ārpus pilsētas, labs un arī materiāli diezgan izdevīgs risinājums ir ierīkot kanalizācijas sistēmu ar septiķi, kas darbojas uz nosēdu principa, bez elektrības, bez baktērijām. Nav nepieciešama nepārtraukta uzraudzība un aktīva lietošana. Notekūdens hermētiska septiķa iekšienē nosēžas trijos nodalījumos un pēc tam paštecē tiek novadīts speciāli tam paredzētā infiltrācijas jeb drenāžassistēmā.

 • "Era Esthetic" – jaunākās tehnoloģijas ādas veselībai un skaistumam

  Kā jūs rūpējaties par savu ādu? Vai darāt to regulāri un pietiekami efektīvi? Protams, ka divdesmit gadu vecumā par to nav īpaši jādomā, jo daba parūpējusies, ka pat pēc negulētas nakts, ballītēm un neveselīgām maltītēm izskatāties lieliski, bet rūpēties par sejas un ķermeņa ādu jāsāk savlaicīgi, lai aizkavētu novecošanās pazīmju rašanos un saglabātu ādu gan veselīgu, gan skaistu jebkurā vecumā. 

 • Swarovski auskari svētkiem un ikdienai

  Rotaslietu zīmola Nela Gems sudraba auskari ļauj sievietei skaisti sapucēties gan ikdienā, gan arī īpašos pasākumos un svētkos.

 • Presto Autoskola ienāk Dobelē

  Presto Autoskolas piedāvājums ir nepārspēts konkurentu vidū un pārspēj jebkuru autoskolu ar servisu un mūsdienīgu pieeju pakalpojumu sniegšanā.

 • Bērnam temperatūra – vecāku lielais bieds. Kā labāk mērīt un kā ārstēt?

  Vecāki vienmēr ļoti satraucas, ja bērns saslimis. Tas ir liels stress gan bērnam, gan vecākiem. Jo mazāks bērniņš, jo lielākas ir bažas, jo viņš pats nevar pastāstīt, kā jūtas, viņam arī ir grūtāk izmērīt ķermeņa temperatūru. Tomēr jāsaprot, ka bērni slimo, pilnībā no tā izvairīties nav iespējams. Tas, ko vecāki var darīt – stiprināt bērna imunitāti, sagatavot mājas aptieciņā visus nepieciešamos medikamentus un aprūpes piederumus un izvēlēties uzticamu pediatru vai ģimenes ārstu, ar kuru sazināties, ja bērns ir saslimis.

 • Cik drošas ir krāsainās kontaktlēcas, cik bieži tās drīkst izmantot un citi aktuāli jautājumi

  Optiskās kontaktlēcas jau kļuvušas par ikdienu tiem cilvēkiem, kuriem vajadzīga redzes korekcija. Kā arī kopumā  sabiedrība arvien atvērtāk skatās uz lēcām un to sniegtajām iespējām, arī informētība par dažādiem jautājumiem saistībā ar kontaktlēcām pieaug. 

 • Kāpēc bērniem jāspēlē galda spēles

  Vai jūsu bērna mantu plauktā ir galda spēles? Vai jūsu bērnam patīk spēlēt galda spēles? Vai jūsu ģimenē ir paradums visiem kopā spēlēt galda spēles? Ja atbildes ir noliedzošas, tad ir īstais brīdi uzzināt, cik noderīgas ir galda spēles. Ir daudzi iemesli, kāpēc galda spēļu spēlēšana bērnam ir ļoti noderīga un ieteicama. Uzziniet par to!

 • Bērns, kurš nebaidās no zobārsta – noderīgi ieteikumi vecākiem

  Bērns, kurš bez histērijas un bailēm dodas zobārsta kabinetā, sēžas krēslā un ver vaļā muti, – tas ir katru vecāku sapnis. Tomēr šeit nav nekāda sakara ar veiksmi vai to, kāds bērnam raksturs. To, kā bērns uzvedas un jūtas zobārsta kabinetā, ir noteikuši paši vecāki ar savu rīcību jau kopš pirmās bērna dzīves dienas.