Vietējās ziņas

 • "Dobeles dzirnavnieka" peļņa pērn sasniegusi 2,713 miljonus eiro

  Rīga, 11.aug., LETA. Latvijā lielākais graudu pārstrādes uzņēmums "Dobeles dzirnavnieks" pagājušajā gadā strādāja ar 89,771 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 8,9% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa augusi 2,4 reizes - līdz 2,713 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" dati.

 • Alus ražotāja "Tērvetes Al" apgrozījums pērn pieaudzis par 15,9%

  Rīga, 9.aug., LETA. Alus ražotājs "Tērvetes Al" pagājušajā gadā strādāja ar 10,079 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 20,1% un bija 600 400 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

 • Tērvetē svinēs Zemgaļu svētkus

  Ventspils, 8.aug., LETA. Šīs nedēļas nogalē, 12.augustā un 13.augustā, Tērvetē jau 14.reizi norisināsies Zemgaļu svētki, aģentūru LETA informēja pasākuma organizators Normunds Jērums.

 • Auces mērs Kaminskis piekritis kandidēt uz LPS priekšsēdētāja amatu

  Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis.

  Ventspils, 7.aug., LETA. Auces novada domes priekšsēdētājs Gints Kaminskis (LZS) piekritis kandidēt uz Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) priekšsēdētāja amatu, aģentūrai LETA apstiprināja pats Kaminskis.

 • Kredīti internetā – kā izvēlēties īsto?

  Foto: Pixabay.com / Alexas_Fotos

  Ātrie kredīti – kurš gan kaut reizi nav dzirdējis šo vārdu savienojumu? Izmantoti atbildīgi, kredīti var kalpot par glābšanas riņķi brīžos, kad steigšus nepieciešams finansiāls atbalsts. Ja nav nedz laika, nedz iespēju stāvēt garās rindās vai kārtot biezas papīru kaudzes bankā, internetā pieejamie kredīti būs salīdzinoši ērts risinājums. Taču, ko der atcerēties, plānojot savu aizdevumu?

 • Vannasistabas remonts – 5 argumenti, kāpēc šis ir īstais brīdis

  Foto: Xnet.lv

  Vai mazgājies dušā aizvērtām acīm? Vai dziesmas vietā skaiti pantiņu par to, ka boileris un ūdens sildītājs būtu Tavs labākais draugs, ja vien tādi būtu? Vai duškabīnes izskats sen vairs nesilda sirdi? 

 • "Kredīts365" – finanšu līdzekļi visu gadu

  Foto: Freerangestock.com / Jack Moreh

  Šķiet, par kredītiem visi zina teju visu. Tas ir populārs un salīdzinoši vienkāršs finanšu pakalpojums, kur pret zināmu procentu maksājumu uz noteiktu laiku tiek aizdota kāda naudas summa, kas attiecīgi vēlāk jāatdod kopā ar nolīgto procentmaksājumu. Parasti tas ir vienkāršots process, un nauda tiek piešķirta visai īsā laikā. Bet vai jūs zināt, ar ko kredītu piedāvājumos izceļas "Kredīts365"? To var uzzināt divos veidos – vai nu skatot vietni https://www.kredits365.lv/, vai arī lasot tālāk, kur uzskaitītas septiņas lietas par "Kredīts365"!

 • Krimūnu pagastā ar inovatīvu kokapstrādes tehnoloģiju izmantošanu tapusi dabīga koka estrāde

  Jelgava, 26.jūl., LETA. 28.jūlijā plkst.19 Dobeles novada Krimūnu pagastā tiks atklāta jauna brīvdabas estrāde, kas uzbūvēta no liekti līmēta koka konstrukciju elementiem un apvieno sevī pagātnes un nākotnes vērtības - romantisku retro dizainu ar modernu un inovatīvu kokapstrādes tehnoloģiju pielietojumu -, aģentūru LETA informēja SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate" sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītājs Jānis Stundiņš.

 • Auces pusē nozagtu traktoru atrod Lietuvā

  Jelgava, 25.jūl., LETA. Vakar Valsts policijai (VP) sadarbībā ar Lietuvas kolēģiem izdevies atrast traktoru, kas nozagts no kāda uzņēmuma Auces novadā, aģentūru LETA informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes Disciplinārās uzraudzības grupas vecākā inspektore Diāna Briede.

 • Aucē svinēs novada svētkus un Gunāra Ordelovska starptautisko pūtēju orķestru festivālu

  Jelgava, 25.jūl., LETA. No 26.jūlija līdz 29.jūlijam Aucē norisināsies XXII Auces novada svētki un Gunāra Ordelovska XXII starptautiskais pūtēju orķestru festivāls, aģentūru LETA informēja Auces novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Gita Šēfere-Šteinberga.