Banner 980x90

Auto noma ceļojumam: kā atrast piemērotāko risinājumu?

Lai ceļojumu padarītu ērtāku, daudzi dod priekšroku doties ceļā ar auto. Tomēr ne vienmēr personīgais auto ir šim mērķim piemērots, piemēram, tas ir par mazu vai ne tik labā tehniskā stāvoklī. Tādos gadījumos var noderēt auto noma. Šāda veida pakalpojums ir vairāku uzņēmumu piedāvājumā, tādēļ ir svarīgi izvērtēt dažādus aspektus, lai atrastu labāko variantu. 

Plānotais ceļojuma laiks 

Viens no pirmajiem aspektiem, kas jāizvērtē, – plānotais ceļojuma laiks. Tas ļaus salīdzināt arī cenas. 

Klientu ērtībām ir pieejama gan īstermiņa, gan arī ilgtermiņa auto īre. Līdz ar to ir iespējams saplānot dažāda ilguma ceļojumus tepat Latvijā un ārpus tās. 

Prasības 

Nākamais svarīgais faktors ir prasības attiecībā uz nomājamo auto. Lai nodrošinātu ceļojumā tik ļoti būtisko komfortu, ir jāizvērtē pasažieru skaits, ceļojuma plāni un maršruts, bagāžas apjoms un citi aspekti, kas noteiks auto izvēli. Ja tiek plānots ceļot lielākā kompānijā, noderīga būs mikroautobusu noma. 

Nomas nosacījumi 

Pirms nomas līguma slēgšanas iepazīstieties ar noteikumiem. Pirmkārt, ir jāuzzina, kādiem nosacījumiem jāatbilst, lai auto mašīnu īre būtu pieejama. Jāņem vērā gan prasības attiecībā uz nomas līguma slēdzēja vecumu, gan autovadītāja stāžu. Parasti minimālais braukšanas stāžs ir vismaz 1 gads. 

Tāpat jānoskaidro tas, kāds ir auto nomas darba laiks, vai automašīna jāatdod ar pilnu degvielas bāku, kā arī citas nianses. 

Apdrošināšana

Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām ceļojuma laikā,  iepriekš jānoskaidro, vai īres auto tiek apdrošināts vai ir papildus jāmaksā par polisi. 

“Elegants Auto” – drošam un patīkamam ceļojumam

Ja ceļojumā plānojat doties ar automašīnu un ir aktuāla auto noma Rīgā, ieskatieties “Elegants Auto” piedāvājumā un izvēlieties sev vēlamo transportlīdzekli. Piedāvājumā ir gan vieglo auto noma, piemēram, BMW noma, gan busu noma. Neatkarīgi no tā, vai tiek plānots īss brīvdienu izbrauciens vai garāks ceļojums, pie “Elegants Auto” atradīsiet iecerei atbilstošāko auto. 

 

Uzņēmums nodrošina arī transfēra pakalpojumus Latvijā un citās Baltijas valstīs, auto vadītāja pakalpojumus, jumta bagāžnieku nomu un citas iespējas. Ieskatieties interneta vietnē www.elegantsauto.lv, lai uzzinātu vairāk! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)