Banner 980x90

DDRE Pluss – ekonomiski risinājumi un augstas kvalitātes izstrāde

Uzņēmums SIA DDRE PLUSS nodarbojas ar piemājas kanalizācijas sistēmu montāžas, demontāžas, labošanas un apkalpošanas darbiem visā Latvijas teritorijā. Uzņēmums ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi un vairāk nekā 300 realizētu projektu viena gada laikā. 

SIA DDRE PLUSS pagājušajā gadā kļuvis par Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas biedru.

Sezonāli aktuāli ir mazdārziņu un atpūtas namiņu labierīcību sakārtošanas darbi. Saviem klientiem piedāvājam gan ekonomiskus risinājumus, gan augstas kvalitātes un ilgtermiņa risinājuma izstrādi. 

Klientiem piedāvājam

  • Vācijā ražotas augstākās kvalitātes GRAF attīrīšanas iekārtas paredzētas privātmājām ar iespēju novadīt attīrītos notekūdeņus augsnē vai piemājas notekgrāvī vai pat izmantot saimniecībā kā tehnisko ūdeni, piemēram, dārza vai mauriņa laistīšanai. Šīs iekārtas nodrošina kvalitatīvu notekūdeņu attīrīšanas procesu, zemu elektroenerģijas patēriņu.

 

  • Piedāvājam arī augstvērtīgas Latvijā ražotas kanalizācijas tvertnes, kas paredzētas iebūvei smagā, mālainā augsnē.
  • Notekūdeņu pazemes tvertnes EURO-PLAST
    Šīs ir Polijā ražotas dažādu tilpumu hermētiskas kanalizācijas tvertnes – no 1000 līdz pat 10 000 litru tilpumam.

 

Nodrošinām pilnu apkalpošanas ciklu – no objekta bezmaksas apskates līdz pat servisa un remonta darbu veikšanai jau esošām iekārtām.

Veicam bioloģisko attīrīšanas iekārtu apkalpošanu un tīrīšanu, slēdzam ilgtermiņa iekārtu apsekošanas līgumus.

Nodrošinām visu nepieciešamo materiālu un tehnikas sagādi.

Iespēja montāžas darbu izmaksas segt pakāpeniski, izvēloties pakalpojumu saņemt nomaksā ar līzinga kompānijas starpniecību.

 

DDRE Pluss, SIA
Brīvības iela 10b-211kab., Dobele, LV-3701
Tālr. 25915430, 25449886
E-pasts: info@ddre.lv

www.kanalizacijasserviss.lv

www.ddre.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)