Banner 980x90

LVM dabas parkā Tērvetē norisināsies grandiozākais meža izziņas festivāls "Latvijas Meža dienas"

AS “Latvijas valsts meži” aicina skolas, ģimenes un ikvienu dabas draugu iepazīt mežu bagātības grandiozākajā meža izziņas festivālā "Latvijas Meža dienas", kas tradicionāli notiek maija beigās LVM dabas parkā Tērvetē. 2024. gadā pasākums plānots 24. un 25. maijā no pulksten 10.00 līdz 17.00.

Īpaši ciemos gaidīti bērni un jaunieši, lai iepazītu meža audzēšanas ciklu no sēkliņas līdz koka mājai, kā arī izzinātu mācību un karjeras iespējas meža nozarē vairāk nekā 100 meža izziņas pieturās! Ieeja pasākumā ir bez maksas. 

 

Meža dienas ir tradīcijām bagāts pasākumu cikls, kas tiek rīkots ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu. “Latvijas Meža dienas” ik gadu pulcē vairāk nekā 12 tūkstošus apmeklētāju, gan lielus gan mazus. “Latvijas Meža dienās” piedalās dažādas ar mežu un dabu saistītas organizācijas, kas mudina visu vecumu bērnus un pieaugušos apmeklēt daudzveidīgas meža izziņas pieturas, kā arī piedalīties izglītojošās aktivitātes kopā ar rūķiem, Cūkmenu un īstiem meža večiem.

Pasākumu rīko AS "Latvijas valsts meži" sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību, "Zaļā josta" un dažādām meža nozares organizācijām. 

Plašāku informāciju par "Latvijas Meža dienām" un pasākumu programmu meklē https://latvijasmezadienas.lvm.lv!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)