Vietējās ziņas

 • Klases ekskursija vidusskolēniem – izmanto iespēju un atpūties ar draugiem!

  Foto: Shutterstock.com

  Mācību gads straujiem soļiem tuvojas noslēgumam, un maijs ir īstais laiks, kad klases ekskursijas rit pilnā sparā. Vidusskolas gadi ir pēdējais laiks, kad ir iespējams satikties un atpūsties ar klasesbiedriem, tāpēc ir svarīgi pavadīt kopā laiku pēc iespējas interesantāk, lai katra ekskursija paliktu atmiņā arī pēc trīsdesmit gadiem! Turpini lasīt rakstu un noskaidro, kāpēc klases ekskursija ir tik nozīmīga un kāda tipa aktivitātes vecāko klašu skolēniem būtu vispiemērotākās un aizraujošākās, noslēdzot skolas gadu!

 • Logu mazgāšana ar Xline tehnoloģiju – efektīvi un dabai draudzīgi

  Foto: Shutterstock.com

  Pavasaris ir spodrības laiks. Tiek vēdināti skapji, slaucīti ziemas laikā uzkrātie putekļi un mazgāti logi, lai labāk ieraudzītu aiz tiem uzziedējušo krāšņumu. Taču ir situācijas, kurās logu mazgāšana paša spēkiem var būt apgrūtināta. Tādos gadījumos noderēs speciālistu palīdzība. Turpini lasīt un uzzini, kādas logu mazgāšanas tehnoloģijas izmantojamas īpaši spodriem rezultātiem!

 • 5 lietas un vietas, ko izbaudīt Jūrmalā

  Publicitātes foto

  Jūrmala ir viena no iecienītākajām kūrortpilsētām Latvijā. Jūrmala asociējas ar pludmali un visām tās piedāvātajām atpūtas iespējām, tomēr šī pilsēta var piedāvāt daudz vairāk, tāpēc pirms došanās uz turieni ir vērts uzzināt, ko tad var izbaudīt šajā skaistajā pilsētā bez pastaigām un atpūtas pludmales smiltīs. Iesaka dāvanu serviss "Lieliska Dāvana", kas piedāvā iegādāties dāvanas un pakalpojumus ne tikai Jūrmalā, bet arī citviet Latvijā.

 • Gudra maināmo paklāju izvietošana – atslēga perfektai telpu tīrībai

  Foto: Berendsen.lv

  Vai esat domājuši par to, kas nepieciešams, lai uzņēmuma telpās būtu patīkami uzturēties gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem? Labs apgaismojums, ergonomisks mēbeļu izvietojums, gaumīgs interjers – tas ir svarīgi, taču viens faktors ir noteicošs – telpu tīrība. Netīrumi vienmēr ir pamanāmi, tāpēc par higiēnas līmeni iekštelpās ir vērts parūpēties savlaicīgi. Maināmie paklāji ir vienkāršs un efektīvs veids, kā aizturēt lielāku netīrumu daļu un saglabāt biroja vai veikala grīdas tīras ilgu laiku. Turpiniet lasīt un uzziniet, kādi ir maināmo paklāju veidi un kā izvietot dažādus paklājus, lai aizturētu līdz pat 70 % netīrumu!

 • Sieviešu smaržas – ceļojums eleganto parīziešu pasaulē

  Foto: 1a.lv

  Sieviešu smaržas jau gadu tūkstošiem ir bijis viens no populārākajiem skaistumkopšanas produktiem. Tās ir bijušas iecienītas gan karaļnamos, gan citos sabiedrības slāņos. 

 • Kredīti internetā – kā izvēlēties īsto?

  Foto: Pixabay.com / Alexas_Fotos

  Ātrie kredīti – kurš gan kaut reizi nav dzirdējis šo vārdu savienojumu? Izmantoti atbildīgi, kredīti var kalpot par glābšanas riņķi brīžos, kad steigšus nepieciešams finansiāls atbalsts. Ja nav nedz laika, nedz iespēju stāvēt garās rindās vai kārtot biezas papīru kaudzes bankā, internetā pieejamie kredīti būs salīdzinoši ērts risinājums. Taču, ko der atcerēties, plānojot savu aizdevumu?

 • Vannasistabas remonts – 5 argumenti, kāpēc šis ir īstais brīdis

  Foto: Xnet.lv

  Vai mazgājies dušā aizvērtām acīm? Vai dziesmas vietā skaiti pantiņu par to, ka boileris un ūdens sildītājs būtu Tavs labākais draugs, ja vien tādi būtu? Vai duškabīnes izskats sen vairs nesilda sirdi? 

 • "Kredīts365" – finanšu līdzekļi visu gadu

  Foto: Freerangestock.com / Jack Moreh

  Šķiet, par kredītiem visi zina teju visu. Tas ir populārs un salīdzinoši vienkāršs finanšu pakalpojums, kur pret zināmu procentu maksājumu uz noteiktu laiku tiek aizdota kāda naudas summa, kas attiecīgi vēlāk jāatdod kopā ar nolīgto procentmaksājumu. Parasti tas ir vienkāršots process, un nauda tiek piešķirta visai īsā laikā. Bet vai jūs zināt, ar ko kredītu piedāvājumos izceļas "Kredīts365"? To var uzzināt divos veidos – vai nu skatot vietni https://www.kredits365.lv/, vai arī lasot tālāk, kur uzskaitītas septiņas lietas par "Kredīts365"!

 • Interneta veikals – ērts risinājums bērna rotaļlietu iegādei

  Publicitātes foto

  Iespējams, jaukākās atmiņas tiek saistītas ar bērnību – jautrām rotaļām ar draugiem vai ģimenes lokā. Šajā dzīves posmā bērns iepazīst apkārtējo pasauli, mācās ne tikai skaitīt un loģiski domāt, bet arī apgūt sociālās lomas. Šo jauno procesu izzināšanā svarīga nozīme ir rotaļlietām, kuras ieteicams izvēlēties atbilstoši bērna vecuma grupai.

 • Ātrais kredīts "ViaSMS" – kāpēc  tas ir populārs?

  Publicitātes foto

  Šobrīd, kad ātro kredītu tirgus ir gana plašs, svarīgi izvēlēties uzticamu aizdevēju, kas nodrošina mūsdienīgus un ātrus risinājumus dažādām dzīves situācijām. Viens no tādiem ir "ViaSMS" – kredītdevējs, kas Latvijā darbojas kopš 2009. gada un šajā laikā iemantojis lielu popularitāti.