Vietējās ziņas

 • Ātrie kredīti no 18 gadiem – kādi ir TOP aizdevēji?

  18 gadi – pilngadība un laiks, kad šķiet, ka paveras durvis uz visām iespējām, kas iepriekš bijušas aizliegtajā zonā. Līdz ar šo laiku iestājas arī pilna atbildība par savām darbībām un rīcību. Vēl pirms dažiem gadiem atklāts bija jautājums, kāpēc no 18 gadiem ir atļauts teju viss, taču aizdevēji pieturas pie noteikumiem, kas paredz kredītu izsniegšanu no 21 gada? Neuztraucies, nu tā ir pagātne, jo klajā nākuši arī tādi aizdevēji, kas atzīst, ka ātrie kredīti no 18 gadiem ir pieļaujami, un tos izsniedz internetā. Lasi un raksta turpinājumā uzzini visu par ātrajiem kredītiem, to saņemšanu un daudz ko citu!

 • 5 iemesli, kādēļ labākās spēļu pārraides skatīties sporta bārā, nevis stadionā

  Spēļu vērošana stadionā ir brīnišķīga pieredze, kuru ikvienam noteikti vismaz vienreiz mūžā vajadzētu izbaudīt. Spožās gaismas, skaļais pūlis, kopības sajūta un neatkārtojamās emocijas – kā gan tas var nepatikt?

 • Kas ir naudas kredīts bez ķīlas un vēl 4 svarīgi jautājumi, kas Tev jāzina pirms aizņemšanās

  Foto: Pixabay.com

  Reizēm, skatoties vides, TV, drukātajos izdevumos un internetā pieejamās reklāmas un atpazīstot kāda aizdevēja reklāmu, prātā neviļus ienāk doma: "Nē, es jau nu gan nekad neņemšu kredītu, es esmu apzinīgs, un man nekad neradīsies vajadzība pēc šāda veida papildu naudas". Tomēr Mērfija likumu iespaidā tieši šo domu prātotāji visbiežāk tuvākajā laikā ir spiesti meklēt aizdevumu palīdzību. Lai Tu zinātu, kā šādās situācijās rīkoties, vai ir iespējams naudas kredīts bez ķīlas un vēl citu vērtīgu un noderīgu informāciju, turpini lasīt rakstu – šeit ir atbildes!

 • Kur atrast aizdevējus, kuru piedāvājumā ir ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi?

  Lai cik ļoti filozofi gribētu ieskaidrot pasaulei, ka "pozitīvs" un "negatīvs" neeksistē, finanšu jomā strādājošajiem ir un paliek savi uzskati, kurus nelokāmi apstiprina jēdziens "kredītvēsture".

 • Klases ekskursija vidusskolēniem – izmanto iespēju un atpūties ar draugiem!

  Foto: Shutterstock.com

  Mācību gads straujiem soļiem tuvojas noslēgumam, un maijs ir īstais laiks, kad klases ekskursijas rit pilnā sparā. Vidusskolas gadi ir pēdējais laiks, kad ir iespējams satikties un atpūsties ar klasesbiedriem, tāpēc ir svarīgi pavadīt kopā laiku pēc iespējas interesantāk, lai katra ekskursija paliktu atmiņā arī pēc trīsdesmit gadiem! Turpini lasīt rakstu un noskaidro, kāpēc klases ekskursija ir tik nozīmīga un kāda tipa aktivitātes vecāko klašu skolēniem būtu vispiemērotākās un aizraujošākās, noslēdzot skolas gadu!

 • Logu mazgāšana ar Xline tehnoloģiju – efektīvi un dabai draudzīgi

  Foto: Shutterstock.com

  Pavasaris ir spodrības laiks. Tiek vēdināti skapji, slaucīti ziemas laikā uzkrātie putekļi un mazgāti logi, lai labāk ieraudzītu aiz tiem uzziedējušo krāšņumu. Taču ir situācijas, kurās logu mazgāšana paša spēkiem var būt apgrūtināta. Tādos gadījumos noderēs speciālistu palīdzība. Turpini lasīt un uzzini, kādas logu mazgāšanas tehnoloģijas izmantojamas īpaši spodriem rezultātiem!

 • 5 lietas un vietas, ko izbaudīt Jūrmalā

  Publicitātes foto

  Jūrmala ir viena no iecienītākajām kūrortpilsētām Latvijā. Jūrmala asociējas ar pludmali un visām tās piedāvātajām atpūtas iespējām, tomēr šī pilsēta var piedāvāt daudz vairāk, tāpēc pirms došanās uz turieni ir vērts uzzināt, ko tad var izbaudīt šajā skaistajā pilsētā bez pastaigām un atpūtas pludmales smiltīs. Iesaka dāvanu serviss "Lieliska Dāvana", kas piedāvā iegādāties dāvanas un pakalpojumus ne tikai Jūrmalā, bet arī citviet Latvijā.

 • Gudra maināmo paklāju izvietošana – atslēga perfektai telpu tīrībai

  Foto: Berendsen.lv

  Vai esat domājuši par to, kas nepieciešams, lai uzņēmuma telpās būtu patīkami uzturēties gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem? Labs apgaismojums, ergonomisks mēbeļu izvietojums, gaumīgs interjers – tas ir svarīgi, taču viens faktors ir noteicošs – telpu tīrība. Netīrumi vienmēr ir pamanāmi, tāpēc par higiēnas līmeni iekštelpās ir vērts parūpēties savlaicīgi. Maināmie paklāji ir vienkāršs un efektīvs veids, kā aizturēt lielāku netīrumu daļu un saglabāt biroja vai veikala grīdas tīras ilgu laiku. Turpiniet lasīt un uzziniet, kādi ir maināmo paklāju veidi un kā izvietot dažādus paklājus, lai aizturētu līdz pat 70 % netīrumu!

 • Sieviešu smaržas – ceļojums eleganto parīziešu pasaulē

  Foto: 1a.lv

  Sieviešu smaržas jau gadu tūkstošiem ir bijis viens no populārākajiem skaistumkopšanas produktiem. Tās ir bijušas iecienītas gan karaļnamos, gan citos sabiedrības slāņos. 

 • Kredīti internetā – kā izvēlēties īsto?

  Foto: Pixabay.com / Alexas_Fotos

  Ātrie kredīti – kurš gan kaut reizi nav dzirdējis šo vārdu savienojumu? Izmantoti atbildīgi, kredīti var kalpot par glābšanas riņķi brīžos, kad steigšus nepieciešams finansiāls atbalsts. Ja nav nedz laika, nedz iespēju stāvēt garās rindās vai kārtot biezas papīru kaudzes bankā, internetā pieejamie kredīti būs salīdzinoši ērts risinājums. Taču, ko der atcerēties, plānojot savu aizdevumu?