Vietējās ziņas

 • Interneta veikals – ērts risinājums bērna rotaļlietu iegādei

  Publicitātes foto

  Iespējams, jaukākās atmiņas tiek saistītas ar bērnību – jautrām rotaļām ar draugiem vai ģimenes lokā. Šajā dzīves posmā bērns iepazīst apkārtējo pasauli, mācās ne tikai skaitīt un loģiski domāt, bet arī apgūt sociālās lomas. Šo jauno procesu izzināšanā svarīga nozīme ir rotaļlietām, kuras ieteicams izvēlēties atbilstoši bērna vecuma grupai.

 • Ātrais kredīts "ViaSMS" – kāpēc  tas ir populārs?

  Publicitātes foto

  Šobrīd, kad ātro kredītu tirgus ir gana plašs, svarīgi izvēlēties uzticamu aizdevēju, kas nodrošina mūsdienīgus un ātrus risinājumus dažādām dzīves situācijām. Viens no tādiem ir "ViaSMS" – kredītdevējs, kas Latvijā darbojas kopš 2009. gada un šajā laikā iemantojis lielu popularitāti. 

 • Kādas preces nopērkamas veikalā "Somijas apavi"?

  Foto: Pixabay.com

  Kad aiz loga iestājušies vasarīgi laikapstākļi, tad ir īstais brīdis sezonas apavu maiņai. Saprotot, ka vecie ielas vai mājas apavi ir nonēsāti vai kļuvuši garlaicīgi, ir laiks iegādāties jaunus. Tu to noteikti vari atļauties, jo pat jaunus un kvalitatīvus apavus var iegādāties par maciņam draudzīgām cenām, tikai jāzina – kur? Piemēram, veikalā "Somijas apavi", kur tiek īstenotas katra klienta vēlmes.

 • Kā izvēlēties kāzu ielūgumus?

  Foto: Oskana Solnceva / Ligavam.lv

  Kāzu ielūgums ir laulību svinību vizītkarte, jo, to saņemot, viesiem rodas pirmais priekšstats, kādi būs gaidāmie jaunā pāra svētki. Kāzu ielūguma dizains var būt lakonisks un atturīgs, tas var būt svinīgi grezns vai jauneklīgi rotaļīgās noskaņās veidots. Ieskaties un atrodi savai gaumei un laulību dienai atbilstošāko kāzu ielūgumu!

 • Pārtikas drošība – svarīgs aspekts ikvienā ēdināšanas nozarē

  Foto: Bigstockphoto.com

  Pārtikas drošība ir viena no būtiskākajām lietām, kas jāievēro, lai saglabātu labu veselību un ikdienā lietotu kvalitatīvu pārtiku. Ja plānojat uzsākt darbu ar pārtiku saistītā darba vietā, piemēram, restorānā, Jums būs jānokārto apmācības par pārtikas drošību. 

 • Dūmu detektori drošākai ikdienai

  Foto: Fnserviss.lv

  Apkures sezonas laikā un arī pēc tās beigām ir ļoti būtiski atcerēties par ugunsdrošību savā dzīvesvietā. Nelaime nenāk brēkdama, un ne vienmēr izkurināta krāsns un aizvērts šīberis garantē, ka viss būs kārtībā. Ja tas ir aiztaisīts pārāk ātri, tad istabā var sakrāties indīgas gāzes, kas var apdraudēt kā veselību, tā dzīvību. Lai pasargātu sevi un pārējos ģimenes locekļus, ir iespējams šādas situācijas novērst, savlaicīgi telpās uzstādot dūmu un gāzes detektorus.

 • Telts noma kāzu svinībām jeb ratus taisa ziemā!

  Publicitātes foto

  Gleznaina ezera krasts vai saules pielieta pļava – gan viena, gan otra būs lieliska vieta kāzu svinībām vasarā. Jums šķiet, ka vēl ir par agru domāt par pasākuma aprīkojuma nomu kāzām? Gluži pretēji!

 • Auklīšu kursi sniedz noderīgas zināšanas

  Publicitātes foto

  Bērnu auklēšana ir ļoti atbildīga profesija, kas pieprasa atbilstošas zināšanas un prasmes par bērnu attīstību. Lai tās būtu pieejamas ikvienam, tiek piedāvāti auklīšu kursi.

 • 3 situācijas, kad īstermiņa aizdevums ir pamatots

  Publicitātes foto

  Neparedzēti tēriņi var rasties ikvienam cilvēkam, un dažkārt nestandarta situāciju var atrisināt ar kredīta palīdzību, ja vien nav citu iespēju, kā iegūt nepieciešamo naudas summu. Īstermiņa aizdevums ir pakalpojums, kas ļauj salīdzinoši īsākā laika posmā iegūt savā rīcībā trūkstošos līdzekļus. Atceries, ka ātrais kredīts nav brīnumlīdzeklis, ko var izmantot jebkurā brīdī. Lai aizdevums būtu izdevīgs un aizņemšanās pieredze būtu patīkama, pirms pieteikšanās izvērtē savu situāciju un noskaidro, vai ātrais kredīts patiešām ir nepieciešams.

 • Kredītspeciālista Vivus.lv ieteikumi, kā ikdienā ietaupīt naudu

  Publicitātes foto

  Vai Tu ikdienā seko līdzi saviem izdevumiem? Vai veido iekrājumus, kas paredzēti situācijām, kad notiek kas negaidīts, piemēram, saplīst veļas mašīna vai portatīvais dators? Tēriņu plānošana var palīdzēt Tev ne tikai iekrāt naudu, bet arī samazināt izdevumus. Uzzini, kādus ieteikumus sniedz Vivus.lv kredītspeciālisti, lai Tavi tēriņi būtu samēroti ar ienākumiem!