Vietējās ziņas

 • "Era Esthetic" – jaunākās tehnoloģijas ādas veselībai un skaistumam

  Kā jūs rūpējaties par savu ādu? Vai darāt to regulāri un pietiekami efektīvi? Protams, ka divdesmit gadu vecumā par to nav īpaši jādomā, jo daba parūpējusies, ka pat pēc negulētas nakts, ballītēm un neveselīgām maltītēm izskatāties lieliski, bet rūpēties par sejas un ķermeņa ādu jāsāk savlaicīgi, lai aizkavētu novecošanās pazīmju rašanos un saglabātu ādu gan veselīgu, gan skaistu jebkurā vecumā. 

 • 10 lietas, bez kurām ikviens var iztikt

  Šajā laikā, kad aktuāli ir pieņemt finansiāli piesardzīgus lēmumus, nopietni izvērtējam izdevumus, kredītu iespējas, atrodas daudzas lietas, kurām mēdzam tērēt zināmu budžetu, bet bez kurām mēs varētu iztikt. Budžeta apcirpšanai ir nepieciešama nopietna pašanalīze un bieži vien konfrontācija ar saviem paradumiem, kurus mēs paši bieži neatzīstam. Tomēr gandrīz katrs no mums var atrast vismaz vienu lietu, no kuras varētu atbrīvoties.

 • Swarovski auskari svētkiem un ikdienai

  Rotaslietu zīmola Nela Gems sudraba auskari ļauj sievietei skaisti sapucēties gan ikdienā, gan arī īpašos pasākumos un svētkos.

 • Presto Autoskola ienāk Dobelē

  Presto Autoskolas piedāvājums ir nepārspēts konkurentu vidū un pārspēj jebkuru autoskolu ar servisu un mūsdienīgu pieeju pakalpojumu sniegšanā.

 • Bērnam temperatūra – vecāku lielais bieds. Kā labāk mērīt un kā ārstēt?

  Vecāki vienmēr ļoti satraucas, ja bērns saslimis. Tas ir liels stress gan bērnam, gan vecākiem. Jo mazāks bērniņš, jo lielākas ir bažas, jo viņš pats nevar pastāstīt, kā jūtas, viņam arī ir grūtāk izmērīt ķermeņa temperatūru. Tomēr jāsaprot, ka bērni slimo, pilnībā no tā izvairīties nav iespējams. Tas, ko vecāki var darīt – stiprināt bērna imunitāti, sagatavot mājas aptieciņā visus nepieciešamos medikamentus un aprūpes piederumus un izvēlēties uzticamu pediatru vai ģimenes ārstu, ar kuru sazināties, ja bērns ir saslimis.

 • Cik drošas ir krāsainās kontaktlēcas, cik bieži tās drīkst izmantot un citi aktuāli jautājumi 

  Optiskās kontaktlēcas jau kļuvušas par ikdienu tiem cilvēkiem, kuriem vajadzīga redzes korekcija. Kā arī kopumā  sabiedrība arvien atvērtāk skatās uz lēcām un to sniegtajām iespējām, arī informētība par dažādiem jautājumiem saistībā ar kontaktlēcām pieaug. 

 • 6 pazīmes, ka esi gatavs droši un izdevīgi noslēgt kredītlīgumu

  Kreditēšanas joma ir kā mīnu lauks, kur ik uz soļa pastāv iespēj nonākt nepatīkamā situācijā, kas var nest nevēlamas sekas uz ilgu laiku. Lai no tā izvairītos, jāizpēta situācija un jāsper pa vienam solim, virzoties uz savu mērķi – drošu un savām vajadzībām piemērotu aizdevumu.

 • Kāpēc bērniem jāspēlē galda spēles

  Vai jūsu bērna mantu plauktā ir galda spēles? Vai jūsu bērnam patīk spēlēt galda spēles? Vai jūsu ģimenē ir paradums visiem kopā spēlēt galda spēles? Ja atbildes ir noliedzošas, tad ir īstais brīdi uzzināt, cik noderīgas ir galda spēles. Ir daudzi iemesli, kāpēc galda spēļu spēlēšana bērnam ir ļoti noderīga un ieteicama. Uzziniet par to!

 • Bērns, kurš nebaidās no zobārsta – noderīgi ieteikumi vecākiem

  Bērns, kurš bez histērijas un bailēm dodas zobārsta kabinetā, sēžas krēslā un ver vaļā muti, – tas ir katru vecāku sapnis. Tomēr šeit nav nekāda sakara ar veiksmi vai to, kāds bērnam raksturs. To, kā bērns uzvedas un jūtas zobārsta kabinetā, ir noteikuši paši vecāki ar savu rīcību jau kopš pirmās bērna dzīves dienas. 

 • Reklāma un sludinājumi Dobelē jaunajā Dalder.lv

  Ko darīt, ja Latvijas iedzīvotājiem reģionos, piemēram, Dobeles rajonā, nepieciešams atrast konkrētu lietu un tā nav pieejama vietējā veikalā? Protams, ierastais solis, ko ļoti aktīvi izmantojam, ir sludinājumu portāli, kas palīdz pārdot automašīnas, nekustamos īpašumus, koncertu biļetes un citas vajadzīgās lietas vai pakalpojumus. Diemžēl, Latvijā pieejamie sludinājumu portāli ir neērti un tajos nav atrodama reģionu informācija, kas veicina piederības sajūtu. Piemēram, sludinājumi Dobelē pašlaik nav atsevišķi atrodami un nereti gadās situācijas, kad pēc nepieciešamās preces jāmēro tāls ceļš.