Vietējās ziņas

 • Bērns, kurš nebaidās no zobārsta – noderīgi ieteikumi vecākiem

  Bērns, kurš bez histērijas un bailēm dodas zobārsta kabinetā, sēžas krēslā un ver vaļā muti, – tas ir katru vecāku sapnis. Tomēr šeit nav nekāda sakara ar veiksmi vai to, kāds bērnam raksturs. To, kā bērns uzvedas un jūtas zobārsta kabinetā, ir noteikuši paši vecāki ar savu rīcību jau kopš pirmās bērna dzīves dienas. 

 • Reklāma un sludinājumi Dobelē jaunajā Dalder.lv

  Ko darīt, ja Latvijas iedzīvotājiem reģionos, piemēram, Dobeles rajonā, nepieciešams atrast konkrētu lietu un tā nav pieejama vietējā veikalā? Protams, ierastais solis, ko ļoti aktīvi izmantojam, ir sludinājumu portāli, kas palīdz pārdot automašīnas, nekustamos īpašumus, koncertu biļetes un citas vajadzīgās lietas vai pakalpojumus. Diemžēl, Latvijā pieejamie sludinājumu portāli ir neērti un tajos nav atrodama reģionu informācija, kas veicina piederības sajūtu. Piemēram, sludinājumi Dobelē pašlaik nav atsevišķi atrodami un nereti gadās situācijas, kad pēc nepieciešamās preces jāmēro tāls ceļš.

 • Kādas aktivitātes nedēļas nogalē piedāvāt skolēniem

  Darba dienās skolēniem pēc mācību stundām ir dažādi pulciņi un vēl jāpilda mājasdarbi, tāpēc vakars pienāk ātri un nav ne spēka, ne laika vēl kādām aktivitātēm. Bet nedēļas nogales ir piemērotas, lai piedāvātu saviem skolas vecuma bērniem saturīgas un interesantas aktivitātes, lai viņi brīvās dienas nepavadītu tikai pie televizora vai virtuālajā vidē. 

 • Lietotas, bet atjaunotas riepas – priekšrocības un trūkumi

  Kad visā pasaulē samilzušas ekoloģiskas problēmas, kaut nelielu artavu to risināšanā varētu veikt arī autovadītāji, ja viņi izvēlētos braukt ar atjaunotām/lietotām riepām. Protams, izvēloties šo variantu, vajadzētu ievērot vairāku nosacījumus: proti, būtu jāizvērtē vai riepas atbilst konkrētajam automobilim, klienta braukšanas paradumiem, kāda ir to kvalitāte. Visbiežāk ir dzirdēts viedoklis, ka vajag braukt ar jaunām un tikai jaunām riepām, taču ne mazāk svarīgs faktors, kas nosaka to izvēli ir  cena – tīri loģiski, ka atjaunotās riepas maksās krietni lētāk, nekā tāda paša modeļa  jaunas riepas. Tieši pēdējos gados ir vērojama tendence, ka pamazām pieaug pieprasījums pēc lietotajām un atjaunotajām riepām.

 • Aknu ciroze – kas par to jāzina?

  Foto: Shutterstock.com

  Aknas ir viens no svarīgākajiem orgāniem ikviena cilvēka organismā.  Tās pilda būtiskas funkcijas, tāpēc ir svarīgi rūpēties par to funkcionalitātes saglabāšanu. Tieši kaitīga dzīvesveida piekopšana ir galvenais iemesls, kā rezultātā tiek traucēta aknu darbība – var rasties aknu ciroze, aknu steatoze un citi aknu darbības traucējumi. Kā izvairīties no dažādām aknu slimībām, kas ir aknu ciroze un kādi simptomi par to liecina? Lasiet rakstu un tā turpinājumā uzziniet svarīgāko informāciju!

 • Ātrie kredīti no 18 gadiem – kādi ir TOP aizdevēji?

  18 gadi – pilngadība un laiks, kad šķiet, ka paveras durvis uz visām iespējām, kas iepriekš bijušas aizliegtajā zonā. Līdz ar šo laiku iestājas arī pilna atbildība par savām darbībām un rīcību. Vēl pirms dažiem gadiem atklāts bija jautājums, kāpēc no 18 gadiem ir atļauts teju viss, taču aizdevēji pieturas pie noteikumiem, kas paredz kredītu izsniegšanu no 21 gada? Neuztraucies, nu tā ir pagātne, jo klajā nākuši arī tādi aizdevēji, kas atzīst, ka ātrie kredīti no 18 gadiem ir pieļaujami, un tos izsniedz internetā. Lasi un raksta turpinājumā uzzini visu par ātrajiem kredītiem, to saņemšanu un daudz ko citu!

 • 5 iemesli, kādēļ labākās spēļu pārraides skatīties sporta bārā, nevis stadionā

  Spēļu vērošana stadionā ir brīnišķīga pieredze, kuru ikvienam noteikti vismaz vienreiz mūžā vajadzētu izbaudīt. Spožās gaismas, skaļais pūlis, kopības sajūta un neatkārtojamās emocijas – kā gan tas var nepatikt?

 • Kas ir naudas kredīts bez ķīlas un vēl 4 svarīgi jautājumi, kas Tev jāzina pirms aizņemšanās

  Foto: Pixabay.com

  Reizēm, skatoties vides, TV, drukātajos izdevumos un internetā pieejamās reklāmas un atpazīstot kāda aizdevēja reklāmu, prātā neviļus ienāk doma: "Nē, es jau nu gan nekad neņemšu kredītu, es esmu apzinīgs, un man nekad neradīsies vajadzība pēc šāda veida papildu naudas". Tomēr Mērfija likumu iespaidā tieši šo domu prātotāji visbiežāk tuvākajā laikā ir spiesti meklēt aizdevumu palīdzību. Lai Tu zinātu, kā šādās situācijās rīkoties, vai ir iespējams naudas kredīts bez ķīlas un vēl citu vērtīgu un noderīgu informāciju, turpini lasīt rakstu – šeit ir atbildes!

 • Kur atrast aizdevējus, kuru piedāvājumā ir ātrie kredīti ar negatīvu kredītvēsturi?

  Lai cik ļoti filozofi gribētu ieskaidrot pasaulei, ka "pozitīvs" un "negatīvs" neeksistē, finanšu jomā strādājošajiem ir un paliek savi uzskati, kurus nelokāmi apstiprina jēdziens "kredītvēsture".

 • Klases ekskursija vidusskolēniem – izmanto iespēju un atpūties ar draugiem!

  Foto: Shutterstock.com

  Mācību gads straujiem soļiem tuvojas noslēgumam, un maijs ir īstais laiks, kad klases ekskursijas rit pilnā sparā. Vidusskolas gadi ir pēdējais laiks, kad ir iespējams satikties un atpūsties ar klasesbiedriem, tāpēc ir svarīgi pavadīt kopā laiku pēc iespējas interesantāk, lai katra ekskursija paliktu atmiņā arī pēc trīsdesmit gadiem! Turpini lasīt rakstu un noskaidro, kāpēc klases ekskursija ir tik nozīmīga un kāda tipa aktivitātes vecāko klašu skolēniem būtu vispiemērotākās un aizraujošākās, noslēdzot skolas gadu!